> > E pfron

e-pfron

PFRON – Częstochowa – czy Twoja firma musi dokonywać wpłat na PFRON?

Potrzebne Ci biuro rachunkowe specjalizujące się w zagadnieniach PFRON (Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych)? Zapraszamy do TaxQuatro w Częstochowie. Prowadzimy księgi rachunkowe oraz kadry i płace dla wielu firm działających w różnych branżach. W naszym gronie znajdują się eksperci, którzy odpowiedzą na pytania:

  • czy firma musi dokonywać wpłat na PFRON, czy też jest z nich zwolniona,
  • w jakiej wysokości powinna być wpłata na PFRON,
  • czy firma może skutecznie starać się o dofinansowanie do wynagrodzeń PFRON (dotyczy to podmiotów gospodarczych, które zatrudniają osoby niepełnosprawne).

Naszym Klientom oferujemy kompleksową pomoc w zakresie realizacji obowiązków ciążących na nich w stosunku do PFRON.

PFRON a formalności

Lista dokumentów zarówno miesięcznych, jak i rocznych składanych do PFRON jest uzależniona od rodzaju prowadzonej działalności. Inne dokumenty są zobowiązane dostarczać osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność, a inne spółki, państwowe lub samorządowe jednostki budżetowe i zakłady pracy chronionej. Klientom, którzy skorzystają z naszej oferty, proponujemy kompleksową pomoc w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji.

Kancelaria podatkowa TaxQuatro ma dostęp do systemu e-PFRON. To właśnie za pośrednictwem tego systemu nasi eksperci mogą składać deklaracje i modyfikować dane ewidencyjne przedsiębiorstwa.

Twoja firma zatrudnia niepełnosprawnych? Również pomożemy – system SOD leży w obszarze naszych działań.