> > Dofinansowania

Dofinansowania

Pomagamy w zdobyciu dofinansowania

Rozważasz założenie działalności gospodarczej, ale nie masz kapitału na start? Pomożemy Ci w jego zdobyciu – TaxQuatro Kancelaria Podatkowa w Częstochowie specjalizuje się nie tylko w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. W naszym zespole są eksperci doskonale poruszający się w tematyce dofinansowań. Zgłoś się do nas, a po zapoznaniu się z Twoją sytuacją, będziemy w stanie odpowiedzieć Ci na pytanie, czy masz szansę otrzymać dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Współpracujemy nie tylko z osobami zainteresowanymi założeniem działalności gospodarczej – naszymi Klientami są także przedsiębiorcy, którzy prowadzą już firmę. Nasze biuro rachunkowe obsługuje firmy Częstochowy i okolic – w tym miejscowości takich jak Konopiska, Mykanów czy Olsztyn. Pomagamy im zdobyć środki z programów realizowanych przez Unię Europejską, dzięki którym mogą oni rozwijać swoje firmy.

TaxQuatro – poznaj zakres usług

Nasze biuro doradztwa podatkowego w Częstochowie pomaga w:

  • doborze optymalnych metod dofinansowania działalności gospodarczej,
  • zgromadzeniu niezbędnych dokumentów,
  • przygotowaniu rozmaitych wniosków o dofinansowanie,
  • stworzeniu biznesplanów,
  • pośrednictwie między podmiotem zainteresowanym uzyskaniem dofinansowania a instytucją, która dysponuje środkami.

Jesteś zainteresowany rozwojem swojej firmy i potrzebujesz dodatkowych środków? Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci chętnie Ci pomogą.