Zespół

Biuro rachunkowe w Częstochowie – zatrudniamy specjalistów

W zarządzie TaxQuatro zasiada Krystyna Simkiewicz, która jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach i doradcą podatkowym (wpisana na listę pod numerem 03440). Naszym atutem jest przede wszystkim doświadczenie – współpracujemy ze specjalistami, którzy znają się na swojej pracy i wiedzą, jak kompleksowo pomóc przedsiębiorcom.

Członkowie naszego zespołu nieustannie się dokształcają. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami w prawie podatkowym i prawie pracy. Zapewniamy dostęp do merytorycznej wiedzy i wsparcie na każdym etapie prowadzenia firmy. Jeżeli chcesz skoncentrować się na rozwoju działalności gospodarczej, skorzystaj z naszej pomocy – kompleksowo zajmiemy się prowadzeniem księgowości Twojej firmy. Podatki czy kontakt z PFRON w Częstochowie to zagadnienia, którymi zajmujemy się na co dzień.

Struktura organizacyjna firmy TaxQuatro

Nasza firma składa się z pięciu działów, w których łącznie pracuje 30 osób wyspecjalizowanych w różnych aspektach zagadnień księgowych, finansowych i podatkowych. Klarowna struktura organizacyjna pozwala na sprawny przepływ informacji i umożliwia skuteczne działanie.

Działy naszego biura rachunkowego to:

  • kadrowo-płacowy,
  • uproszczonej księgowości,
  • ksiąg handlowych,
  • doradztwa prawnego,
  • doradztwa podatkowego.

Szeroka oferta to główny powód, dla którego warto podjąć współpracę z nami. Jako kancelaria podatkowa w Częstochowie gwarantujemy kompleksowe podejście, niezależnie od wielkości firmy – każdy przedsiębiorca może liczyć, że wspomożemy go w prowadzeniu biznesu. Kompleksowa księgowość to po prostu nasza specjalność.

Chcesz przekonać się, że outsourcing księgowy się opłaca? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci korzystną propozycję współpracy.