> > Standard obslugi

Standard obsługi

Poznaj oferowany przez nas standard obsługi

Bezpieczeństwo

Prowadzimy nowoczesne biuro rachunkowe w Częstochowie, ale obsługujemy także Klientów z okolicznych miejscowości, np.: Blachowni, Konopisk, Olsztyna i Nowej Wsi. Wszyscy nasi Klienci mogą liczy na kompleksowe wsparcie – nowoczesna księgowość to obszar, w którym czujemy się najpewniej.

W codziennej pracy stawiamy na profesjonalne podejście do zagadnień z zakresu księgowości i podatków. Ponieważ wiemy, jak ważny jest czas naszych Klientów, stosujemy nowoczesne rozwiązania. Sprawdź, dlaczego warto z nami współpracować.

Dbamy o bezpieczeństwo danych Klientów

Nasze usługi świadczymy z najwyższą starannością, zapewniając poufność powierzonych nam informacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych), pełną dyskrecję oraz profesjonalne standardy obsługi. Z każdym z naszych Klientów zawieramy partnerską, indywidualnie negocjowaną umowę o współpracy. Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej, która chroni naszych Klientów.

Zobacz nasze certyfikaty i referencje:

certyfikat certyfikat

Stawiamy na kompleksowe usługi

Współpraca z nami daje naszym Klientom dostęp do usług całego zespołu specjalistów, doradców podatkowych, radców prawnych oraz biegłych rewidentów. Oferujemy Klientom pełne spektrum usług i wyręczamy ich zarówno w przygotowywaniu dokumentów i pism, jak i w kontaktach z Urzędem Skarbowym, ZUS i innymi instytucjami.

Jesteśmy elastyczni

Dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb Klienta, mając na uwadze dobro jego interesów. Przygotowujemy strategie księgowe i finansowe, które są skrojone na miarę potrzeb konkretnych przedsiębiorstw. Korzystając z naszych usług, Klienci mogą mieć pewność, że dokładnie ich wysłuchamy, a następnie zaproponujemy korzystne rozwiązania.

Prowadzimy nowoczesne biuro rachunkowe

Prowadzisz firmę w Kłomnicach? Biuro rachunkowe w Kłomnicach nie jest Ci potrzebne – podpisz umowę z TaxQuatro – kancelarią podatkową z Częstochowy. Ponieważ wiemy, że nasi Klienci z podczęstochowskich miejscowości nie zawsze mają możliwość podjechać do nas, wdrożyliśmy rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzają oni sporo czasu – dokumentację możesz przesłać za pośrednictwem internetu. W naszej codziennej pracy stosujemy nowoczesne oprogramowanie, zgodne z wymogami Ministerstwa Finansów.

Zaufało nam wielu przedsiębiorców

Zaufaniem obdarzyło nas wielu przedsiębiorców. To właśnie dzięki nim nasze biuro rachunkowe dynamicznie się rozwija. Dołącz do nas, a pomożemy Ci w prowadzeniu Twojego biznesu, niezależnie do branży, w której działasz.

KANCELARIA ADWOKACKA Monika Wypych